تبلیغات
♡♥گروه جادویی وینکس کلاب♡♥ - نظرای شما
♥siamo winx ivinchibili♡

نظرای شما

چهارشنبه 20 فروردین 1393 02:51 ق.ظ

پری وینکسی : عروسک نازنازی
سلام خوبید؟؟؟
من اصلا خوب نیستم
از دستتون خیلی ناراحتم!
برای اینکه شما اصلا نظر نمیدید

آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من این همه بخاطر شما ها میام نت براتون این همه آپ میکنم ولی شما اصلا حتی 1 نظرم نمیدید!!
آخه برای چی؟؟؟؟؟
مگه یه نظر دادن چه قدر کار داره؟؟!!!!
من این همه که برای شما آپ میکنم فقط ازتون میخوام که یه نظر بدیدو نظرتونو درباره مطلبی که گذاشتم بگید. همین!!!این کاره زیادیه؟!؟!؟
الان مثلا همین پست"تیراژ شروع شدن فصل 6 وینکس" رو مثال میزنم.من خیلی وقته که این مطلبو گذاشتم اما حتی نظراش 5 تا هم نیست!!!این یعنی چی؟؟؟ یعنی شما این پست رو ندید ویدیو رو تماشا نکردید؟؟؟!!!چرا همه شما این پست رو دیدینو خوشتون اومده اما حتی یه نظر خشکو خالی هم نمیدید که منم خوشحال بشم حتی یه نظری که فقط شکلکی باشه مثلا این طوری:
ببینید الان خود شمایی که فقط پست های منو نه ها پست ها و مطالب دیگه وب که نویسنده های دیگه گذاشتن ، دیدید اما یه نظر هم ندادید ، خود شما که این کارو میکنید ، انتظار دارید که همون ادما که بهشون یه کامنت ساده هم نمیدید بیان وب شما و به شما کلی نظر بدن!!!درسته؟؟؟!!!
و وقتی که خود شما هم یه وب درست میکنید نظر دادن رو جزو قانون های وبتون قرار میدید اما زمانی که میبینید آمار بازدیدتون تا آخرین جای ممکن بالاعه اما نظر ها 0 واقعا ناراحت میشید!!!مگه نه؟؟؟
خب منم ناراحت میشم میبینم تمام زحمتایی که میکشم همش بی خوده!
من خواستم این حرفا رو بهتون بزنم که متوجه بشید همون طور که شما دوست دارید تا وارد سایت میهن بلاگ بشید کلی نظرای جدید و تایید نشده ببینید من هم دوست دارم.پس بدونید دیگران هم به اندازه شما احمیت دارند.
ما هم نمیگیم 50 تا نظر بدید ، ما فقط میگیم اگه یه مطلبی رو میبینید و خوشتون میاد یه نظر ساده مثل این بدید:(سلام گلم ، آپت خیلی قشنگ بود من دوسش داشتم)
همین.و با همین یه جمله ی ساده شما آدم خوشحال میشه.و وقتی میبینه که نظراش زیاده و همه از مطالبش راضی اند سعی میکنه از چیزای خیلی بهتر آپ کنه.

خب اینم از حرفای من امیدوارم دفعه های بعد بهتر از قبل نظرای قشنگ داشته باشیم.
راستی این حرف های من فقط برای خودم نبود منظورم به تمام نویسنده ها بود.
یعنی شما باید به همه نظر های خوب بدید نه فقط من بلکه به همه نویسنده ها و هر کسی که برای شما زحمت میکشه و آپ میکنه باید خوشحالشون کنیدو فقط با یه کامنت شادشون کنید.

خب فکر کنم دیگه زیادی حرف زدم متاسفم!!!
من میرم.حرفامم یادتون نره!
فعلا خداحافظ تان

بای
نظرات وینکسی ها : **نمیخواد گلم**
آخرین ویرایش: چهارشنبه 20 فروردین 1393 03:37 ق.ظ